Home >> O nas

 

Urolog Piotr Kowalski – o mnie

Nazywam się Piotr Kowalski i jestem lekarzem urologiem. W 1998 roku otworzyłem gabinet urologiczny w Łodzi, który stał się punktem konsultacji urologicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów mieszkających w innych miastach woj. łódzkiego, otworzyłem kolejne gabinety – obecnie przyjmuję też w Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku i Łowiczu.


Konsultacje – urolog prywatnie

Jako urolog prywatnie przyjmuję pacjentów. Udzielam konsultacji, przeprowadzam diagnostykę i opracowuję plan leczenia.

Wieloletnie doświadczenie w zawodzie lekarza urologa pomaga mi przywiązywać wagę do najdrobniejszych symptomów. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wolno ignorować nawet najmniejszego prawdopodobieństwa wystąpienia choroby – w takich przypadkach pacjent powinien być jak najszybciej poddany odpowiednim badaniom diagnostycznym. Dzięki temu leczenie prostaty, guzów jąder, impotencji czy innych zaburzeń daje znacznie lepsze rokowania.

Urolog Piotr Kowalski

Gabinet z nowoczesnym sprzętem

Każdy mój gabinet urologiczny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów urologicznych. Oferuję między innymi bezpieczne, laserowe leczenie chorób układu płciowego i moczowego, a także usuwanie kamieni nerkowych, kamieni pęcherza oraz narośli na jądrach. Zajmuję się również diagnostyką i leczeniem prostaty i raka prostaty, a także wielu innych schorzeń.

Jeśli cierpisz na dolegliwości natury urologicznej, nie zwlekaj z wizytą u urologa. Na wszystkie usługi świadczone przeze mnie udzielam pełnego ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej lekarza.