Gabinet urologiczny Piotra Kowalskiego – o nas

Gabinet w Łodzi, będący punktem konsultacji urologicznych, założyłem w 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie lekarza urologa pomaga mi przywiązywać wagę do najdrobniejszych symptomów. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wolno ignorować nawet najmniejszego prawdopodobieństwa wystąpienia choroby – w takich wypadkach Pacjent powinien być jak najszybciej poddany odpowiednim badaniom diagnostycznym.

Wykorzystywane dziś również w urologii nowoczesne techniki obrazowe (USG) to precyzyjne narzędzia diagnostyczne pozwalające na wykrycie nawet najdrobniejszych zmian. Stwarza to szansę wyleczenie choroby i powrotu Pacjenta do zdrowia.

Mój gabinet wyposażony jest w sprzęt, który umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów urologicznych. Oferuję między innymi bezpieczne, laserowe leczenie chorób układu płciowego i moczowego, a także usuwanie kamieni nerkowych, kamieni pęcherza oraz narośli na jądrach. Zajmuję się również diagnostyką i leczeniem prostaty i raka prostaty, a także wielu innych schorzeń. Pełen zakres moich usług znaleźć można w zakładce „Oferta”.

Urolog Piotr Kowalski

Cierpisz na dolegliwość natury urologicznej?

Skorzystaj z pomocy urologa. Na wszystkie usługi świadczone przeze mnie udzielam pełnego ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej lekarza. Konsultacji i porad urologicznych udzielam Pacjentom w punktach lekarskich w województwie łódzkim, między innymi w Łowiczu, Radomsku, Piotrkowie i Skierniewicach.